De winnaar van de 64e editie Ronde van Limburg had met hoofdletters de 65e ronde in zijn wielerplanning gezet. Zijn ploeg Parkhotel Valkenburg Cycling Team stuurt eveneens op een overwinning in de Limburgse heuvels. En ook de tussenstand in de KNWU Topcompetitie geeft duidelijk weer dat de mannen van dit -van origine Limburgse- wielerteam met Noord Hollandse roots, op weg zijn naar een bijzonder succesvol wielerseizoen. Het beste tot nu toe!
Na Olympia’s Tour zou de 65e Ronde van Limburg de kers op de slagroom worden….
Echter, de valpartijen waarbij de 27 jarige Peter Schulting eerder betrokken is geraakt in het voorseizoen vallen in het niet t.o.v. de recente malaise. Verleden week, tijdens de Flèche du Sud in Luxemburg, moest hij de wedstrijd zwaar gehavend verlaten en belandde hij zelfs in het ziekenhuis.
En werd veel nagepraat over deze 4e etappe . Wat was de oorzaak? Wie waren erbij betrokken? Antwoorden werden gezocht maar niet gevonden. Zowel ploegleiders, organisatie alsmede de juryleden hadden niets van het noodlottige voorval meegekregen. Resultaat : “accident du course…” Ook dat hoort bij de wielersport.
Zijn collega’s zullen er nu extra op gebrand zijn om de overwinning in Limburg toch in eigen huis te gaan houden en dat belooft spanning tot de laatste meters op de Adsteeg.