| UITSLAGEN & ERELIJST

UITSLAGRONDEVAN
LIMBURG2019

PLAATS NAAM TIJD
1 Brecht Stas 4:25:33
2 Jaron Wydooghe 4:25:33
3Sjors Dekker 4:25:33

RONDEVANLIMBURGVAN HARTE GEFELICITEERD
DE WINNAARS:

https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2019/06/Winnaars-RvL2019-03.png

1e PLAATSBrecht Stas (B)

Home Solutions – Soenens

https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2019/06/Winnaars-RvL2019-02.png

2e PLAATSJaron Wydooghe (B)

GM Recycling Team

https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2019/06/Winnaars-RvL2019-01.png

3e PLAATSSjors Dekker

NWV Groningen

ERELIJSTRONDEVAN
LIMBURG1948 -

JAAR1e PLAATS2e PLAATS3e PLAATS
2019 B. Stas (B) J. Wydooghe (B) S. Dekker
2018R. OttemaK. v.d. DoolP. Havik
2017J. Gmelich MeijlingA. De KleijnT. Elsing
2016M. BuddingG.J. BosmanJ. Bol
2015J. HoekstraS. PoutsmaS. Kouwenhoven
2014P. SchultingD. BeckeringhB. van Haren
2013---
2012B. van HarenH. DuijnJ. Hamelink
2011R. SinkeldamJ. AsjesD. Olivier
2010M. de JongeBj. Glasner (D)B. van Haren
2009Th. AlB.J. LindemanL. Vierbergen
2008J. HoogerlandH. BloksJ. Boelen
2007W. BotmanH. BloksKl. Van Hage
2006J. van LeijenTh. BerkhoutA. Timmer
2005Th. Van DulmenT. StamsnijderD. Kozontchuk (R)
2004J.P. Magallanes ( MEX )--
2003---
2002D. OrvalhoA. Shtebeline (R)M. Heijboer
2001C. JeurissenD. StamM. Engels
2000E. Thijs (B)B. HoedemakersC. Jeurissen
1999M. Schlickau (D)R. Grabsch (D)W. van de Meulenhof
1998M. PronkA. Kappes (D)T. Veneberg
1997J. van den AkkerE. Thijs (B)J. Bruinsma
1996L. de KoningM. LotzN. Barsingerhorn
1995N. van der SteenL. de LouwL. de Koning
1994R. ThebesM. LotzR. Reinerink
1993K. Stakenas ( LIT )M. van HeeswijkR. Vaessen
1992M. van der VlietV. Kovaliovas (R)B. Voskamp
1991R. AnsemsE. KistemakerG. de Leeuw
1990E. KnuversM. VinkR. Groenendaal
1989R. LuppesR. MeijsE. Boumans
1988L. de KoningZ. Wrona (P)R. Ansems
1987A. JagtW.J. van LoenhoutJ. van Adrichem
1986S. RäkersJ. TalenR. Kleinsman
1985R. BeukerM. van OrsouwP. Harings
1984H. VaanholdE. BreukinkP. Winkel
1983G. JakobsP. HoflandT. van der Steen
1982J. LammertsT. van VlietT. van der Steen
1981J . HannenH. KootT. van der Steen
1980P. DamenH. HavikJ. Harings
1979J. van MeerH. MutsaarsA. van der Poel
1978T. van der SteenJ. van MeerJ. Verbrugge
1977L. van VlietH. MutsaarsJ. van der Velde
1976P. van KollenburgJ. RibbersP. van Leeuwen
1975H. LubberdingFr. SchürA. ter Harmsel
1974M. DohmenJ. van PolB. Ceulen
1973M. DohmenH. GeilenkirchenJ. Breur
1972P. van KatwijkJ. van PolJ. Spetgens
1971H. PoppeA. HassinkC. Priem
1970F. den HertogW. BravenboerT. Brouns
1969Chr. PepelsF. SlüperJ. Spetgens
1968J. KrekelsL. PoortvlietJ. Zoetemelk
1967H. NieuwkampP. TesselaarP. de Wit
1966H. SteevensE. BeugelsR. Wagtmans
1965E. DolmanA. van MiddelkoopJ. v.d. Horst
1964J. TummersC. BrugelJ. Doek
1963L. van DongenH. de JongJ. Bastin
1962G. KarstensC. HaastJ. Schröder
1961J. JanssenL. KnopsH. Nijdam
1960L. van KreuningenK. de JongP. van Hees
1959R. Wolfshohl (D)J. HermansL. Knops
1958P. RentmeesterV. Paulissen (B)R. Lotz
1957W. GramserR. LotzJ. Captein
1956G. VergooszenL. SteevensM. v.d. Borgh
1955M. StolkerJ. LahayeP. v.d. Brekel
1954M. v.d. BorghN. Lapage (B)D. de Groot
1953Fr. MahnH. SmeetsP. v.d. Brekel
1952H. GelissenA. VoortingJ. Maenen
1951F. Jacobs (B)A. DonkerJ. van Dijk
1950H. DekkersW. DielissenH. Gelissen
1949---
1948E. GriftJ. van Briel (B)Th. Blankenauw

ERELIJSTRONDEVAN
LIMBURG1948 -

PLAAT NAAM
2019
1e B. Stas (B)
2e J. Wydooghe (B)
3e S. Dekker
2018
1e R. Ottema
2e K. v.d. Dool
3e P. Havik
2017
1e J. Gmelich Meijling
2e A. De Kleijn
3e T. Elsing
2016
1e M. Budding
2e G.J. Bosman
3e J. Bol
2015
1e J. Hoekstra
2e S. Poutsma
3e S. Kouwenhoven
2014
1e P. Schulting
2e D. Beckeringh
3e B. van Haren
2013
Geannuleerd
2012
1e B. van Haren
2e H. Duijn
3e J. Hamelink
2011
1e R. Sinkeldam
2e J. Asjes
3e D. Olivier
2010
1e M. de Jonge
2e Bj. Glasner (D)
3e B. van Haren
2009
1e Th. Al
2e B.J. Lindeman
3e L. Vierbergen
2008
1e J. Hoogerland
2e H. Bloks
3e J. Boelen
2007
1e W. Botman
2e H. Bloks
3e Kl. Van Hage
2006
1e J. van Leijen
2e Th. Berkhout
3e A. Timmer
2005
1e Th. Van Dulmen
2e T. Stamsnijder
3e D. Kozontchuk (R)
2004
1e J.P. Magallanes ( MEX )
2e -
3e -
2003
Geanuleerd
2002
1e D. Orvalho
2e A. Shtebeline (R)
3e M. Heijboer
2001
1e C. Jeurissen
2e D. Stam
3e M. Engels
2000
1e E. Thijs (B)
2e B. Hoedemakers
3e C. Jeurissen
1999
1e M. Schlickau (D)
2e R. Grabsch (D)
3e W. van de Meulenhof
1998
1e M. Pronk
2e A. Kappes (D)
3e T. Veneberg
1997
1e J. van den Akker
2e E. Thijs (B)
3e J. Bruinsma
1996
1e L. de Koning
2e M. Lotz
3e N. Barsingerhorn
1995
1e N. van der Steen
2e L. de Louw
3e L. de Koning
1994
1e R. Thebes
2e M. Lotz
3e R. Reinerink
1993
1e K. Stakenas ( LIT )
2e M. van Heeswijk
3e R. Vaessen
1992
1e M. van der Vliet
2e V. Kovaliovas (R)
3e B. Voskamp
1991
1e R. Ansems
2e E. Kistemaker
3e G. de Leeuw
1990
1e E. Knuvers
2e M. Vink
3e R. Groenendaal
1989
1e R. Luppes
2e R. Meijs
3e E. Boumans
1988
1e L. de Koning
2e Z. Wrona (P)
3e R. Ansems
1987
1e A. Jagt
2e W.J. van Loenhout
3e J. van Adrichem
1986
1e S. Räkers
2e J. Talen
3e R. Kleinsman
1985
1e R. Beuker
2e M. van Orsouw
3e P. Harings
1984
1e H. Vaanhold
2e E. Breukink
3e P. Winkel
1983
1e G. Jakobs
2e P. Hofland
3e T. van der Steen
1982
1e J. Lammerts
2e T. van Vliet
3e T. van der Steen
1981
1e J . Hannen
2e H. Koot
3e T. van der Steen
1980
1e P. Damen
2e H. Havik
3e J. Harings
1979
1e J. van Meer
2e H. Mutsaars
3e A. van der Poel
1978
1e T. van der Steen
2e J. van Meer
3e J. Verbrugge
1977
1e L. van Vliet
2e H. Mutsaars
3e J. van der Velde
1976
1e P. van Kollenburg
2e J. Ribbers
3e P. van Leeuwen
1975
1e H. Lubberding
2e Fr. Schür
3e A. ter Harmsel
1974
1e M. Dohmen
2e J. van Pol
3e B. Ceulen
1973
1e M. Dohmen
2e H. Geilenkirchen
3e J. Breur
1972
1e P. van Katwijk
2e J. van Pol
3e J. Spetgens
1971
1e H. Poppe
2e A. Hassink
3e C. Priem
1970
1e F. den Hertog
2e W. Bravenboer
3e T. Brouns
1969
1e Chr. Pepels
2e F. Slüper
3e J. Spetgens
1968
1e J. Krekels
2e L. Poortvliet
3e J. Zoetemelk
1967
1e H. Nieuwkamp
2e P. Tesselaar
3e P. de Wit
1966
1e H. Steevens
2e E. Beugels
3e R. Wagtmans
1965
1e E. Dolman
2e A. van Middelkoop
3e J. v.d. Horst
1964
1e J. Tummers
2e C. Brugel
3e J. Doek
1963
1e L. van Dongen
2e H. de Jong
3e J. Bastin
1962
1e G. Karstens
2e C. Haast
3e J. Schröder
1961
1e J. Janssen
2e L. Knops
3e H. Nijdam
1960
1e L. van Kreuningen
2e K. de Jong
3e P. van Hees
1959
1e R. Wolfshohl (D)
2e J. Hermans
3e L. Knops
1958
1e P. Rentmeester
2e V. Paulissen (B)
3e R. Lotz
1957
1e W. Gramser
2e R. Lotz
3e J. Captein
1956
1e G. Vergooszen
2e L. Steevens
3e M. v.d. Borgh
1955
1e M. Stolker
2e J. Lahaye
3e P. v.d. Brekel
1954
1e M. v.d. Borgh
2e N. Lapage (B)
3e D. de Groot
1953
1e Fr. Mahn
2e H. Smeets
3e P. v.d. Brekel
1952
1e H. Gelissen
2e A. Voorting
3e J. Maenen
1951
1e F. Jacobs (B)
2e A. Donker
3e J. van Dijk
1950
1e H. Dekkers
2e W. Dielissen
3e H. Gelissen
1949
Geanuleerd
1948
1e E. Grift
2e J. van Briel (B)
3e Th. Blankenauw

WIL JIJ OOK DEELGENOOT WORDEN VAN ONS TEAM? MELD JE DAN NU AAN

WIL JIJ OOK DEELGENOOT WORDEN VAN ONS TEAM? MELD JE DAN NU AAN

VOLG ONS NU

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen van de Omloop van de Maasvallei & Ronde van Limburg via onze Facebook, YouTube en/of LinkedIn pagina.

RONDEVANLIMBURG

Maakt onderdeel uit van:
https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2018/06/KNWU.png
https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2018/06/LC.png
https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2018/06/Topcompetie.png

VOLG ONS NU

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen van de Omloop van de Maasvallei & Ronde van Limburg via onze Facebook, YouTube en/of LinkedIn pagina.

RONDEVANLIMBURG

Maakt onderdeel uit van:
https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2018/06/KNWU.png
https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2018/06/LC.png
https://rondevanlimburg.nl/wp-content/uploads/2018/06/Topcompetie.png